> strona główna > english 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Każdego klienta i użytkownika serwisu internetowego firmy BAREL obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych z naszej bazy danych.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu internetowego firmy BAREL możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to zwykle imię i adres e-mail. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do prowadzenia działalności firmowej.

Zamawianie produktów

Zamawianie produktów oferowanych przez BAREL wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych teleadresowych oraz numeru NIP. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Newsletter

Newsletter przeznaczony jest dla osób zainteresowanych sporadycznym otrzymywaniem informacji o zmianach w serwisie internetowym firmy BAREL, o promocjach lub branżowych ciekawostkach. Formularz służy do zadeklarowania adresu e-mail, pod który można wysyłac newsletter - oferując także możliwość zrezygnowania z tej gratisowej usługi.

Niezapowiedziane Wiadomości

BAREL zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do naszej działalności produkcyjnej i usługowej (np. ofert, zmiany, promocje), oraz niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

BAREL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Wszelkie uwagi na ten temat można wysyłać na adres:

biuro@barel.info